Pracownia Florystyczna
O pracowni

Pracownia ARTEMI to przede wszystkim kwiaty. Wprowadzamy je do wnętrz, tworzymy z nich kompozycje, którymi obdarować można najbliższych, malujemy nimi scenografię, która towarzyszy najważniejszym chwilom w życiu. Z pasją tworzymy florystyczną przestrzeń.
Zajmujemy się wykonywaniem kompozycji kwiatowych oraz oryginalnych artykułów do dekoracji domów, firm, sklepów, hoteli oraz restauracji.
Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i klientów instytucjonalnych – do wszystkich, którzy cenią istotę szczegółu. Dokładamy wszelkich starań by nasze prace wprowadzały do wnętrz niepowtarzalny charakter.
Zadbamy by Wasze przyjęcie weselne cechowała oryginalność. Oprawę florystyczną i dekoratorską zaplanujemy z dbałością o najmniejszy szczegół.
Każde powierzone nam zadanie – oprawa dekoratorska ślubu, przyjęcia, aranżacja sesji fotograficznej, dobór kwiatów do domu czy firmy – cechuje estetyka, dbałość wykonania oraz innowacyjność połączenia barw, struktur oraz form.
Nieustannie szukamy inspiracji dla powierzonych nam zleceń. Przepisem do odnajdywania nowych pomysłów jest ciągłe podnoszenia umiejętności – kluczem do tego jest czynne uczestnictwo w warsztatach i pokazach florystycznych.

O mnie

Florysta i Inżynier w jednej osobie. Absolwentka Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej oraz Podyplomowych Studiów Florystyka pod kierunkiem dr Piotra Salachny, na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.
Dyplomowany Mistrz Florystyki, V-ce Mistrz Krajowych Mistrzostw Florystycznych Regionu Wielkopolsko-Zachodniopomorskiego z 2015r.
Na co dzień właścicielka Pracowni ARTEMI oraz nauczyciel florystyki z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi. Czynny członek Stowarzyszenia Florystów Polskich.
By w pełni poznać możliwości Pracowni ARTEMI zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
mgr inż. Emilia Kapka-Czerwińska
Mistrz Florystyki